رمان عاشقانه

رمان اما خاکستری زینب ایلخانی

دانلود رمان اما خاکستری اثر زینب ایلخانی

رمان اما خاکستری
رمان اما خاکستری

دانلود رمان اما خاکستری اثر زینب ایلخانی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم

سوپرایز امروز داستان عاشقانه شاهین شخصیت مرد جذاب و خشن رمان است که طی یک سو تفاهم با مهشید که عشق سابق خواهر زاده اش بوده رو به رو میشود، سو تفاهمى که باعث میشود مهشید در موقعیتى قرار بگیره که یک زن بدکاره تلقى شود، در صورتی که مهشید دخترى نجیب و معصوم است که سال هاى زیادی در اوج فقر خانوادش با شرافت زندگی کرده است، این سو تفاهم باعث شروع روند یک ماجرای پر فراز و نشیب می شود که …

خلاصه رمان اما خاکستری

تاپ تاپ قلبم، نفسهای بریده ام و هجوم افکاری که انگار، راه خود را گم کرده بودند و به جای اینکه در سرم باشند؛ در پاهایم متمرکز شده بودند، آنچنان از خود بی خودم می کرد؛ که فقط به یک چیز می اندیشیدم! دویدن! … دویدن برای رسیدن به راهی که از انتهای آن خبر نداشتم! … من در آن لحظه، حتی خودم را فراموش کرده بودم … خودم و دردهایم!

حتی راه حل پایان دردهایم را نیز، فراموش کرده بودم … مضطرب، به چراغهای زرد و قرمز آسانسور، که به سرعت تعویض می شد، چشم دوخته بودم … شماره ی هر طبقه، مرتب کسر می شد، اما انگار هیچ گاه خیال فرود آمدن، به پایین ترین طبقه ی برج را نداشت … مثل همه! … مثل همه چیز زندگى ام، که هیچ گاه من را این پایین، نه میدیدند و نه میخواستند!
انگار تمامی کائنات، چه آن ها که به دست خالق آفریده شده بود و چه آنهایی که پدیده ی دست مخلوق بودند، با حال امروز من هیچ سازشى نداشتند.

نا امیدانه دست از سکون و انتظار کشیدن برداشتم و به دامان خاموش و خلوت راه پله ها پناه بردم … قدم بر اولین پله گذاشتم … قدری بلندتر از تمام پله های عالم حسش کردم … آه خدایا!!! … حتی این پله های سنگی نیز، امشب قصد آزار من بیچاره را داشتند … تنها نکته ی مثبت امشب، این بود که نگهبان برج، مرا می شناخت و بدون کوچکترین ابهامی، اجازه ی ورودم را صادر کرد.

چند پله را به سرعت به سمت بالا طی کردم … هنوز به پاگرد طبقه ی اول نرسیده بودم، که تصور پانزده طبقه بالاتر ، داشت مرا از پا می انداخت! کمی ایستادم …

اطلاعات رمان اما خاکستری

نام رمان : اما خاکستری
نویسنده رمان : زینب ایلخانی
ژانر رمان : عاشقانه
ملیت رمان : ایرانی
ویرایستار رمان : تیم سایت رمان بوک
تعداد صفحه رمان : 2526
قبل از خرید فــیلتر شــکن خود را خاموش کنید !
خرید و دانلود فوری قیمت : 90,000 ریال
لینک دانلود این رمان به درخواست کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه حذف شده است !
با عضویت در کانال تلگرام ، سوپرایز های بهتری دریافت کنید
اگر شما نویسنده این رمان هستید، میتوانید درخواست حذف ارسال کنید
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن