رمان عاشقانه

رمان صوتی بابا لنگ دراز

دانلود رمان صوتی بابا لنگ دراز اثر جین وبستر

رمان صوتی بابا لنگ دراز
رمان صوتی بابا لنگ دراز

دانلود رمان صوتی بابا لنگ دراز اثر جین وبستر با فرمت mp4) mp3) برای اندروید، آیفون و کامپیوتر با ویرایش جدید و لینک مستقیم

داستان دختر شاد و باهوشی به نام جودی آبوت که بعد از فوت پدر و مادرش در پرورشگاه بزرگ می شود و آقای جان اسمیت ( بابا لنگ دراز ) او را در شهر نیویورک پیدا می کند و به کمک حامی خود بعد از گذراندن دوران مدرسه به دانشگاه ( کالج یادبود لینکلن ) فرستاده می شود ، جودی که نمی داند آقای جان کیست و فقط از او سایه ای در ذهن خود دارد او را بابا لنگ دراز خطاب می کند و داستان از نامه نگاری های جودی ابوت با موهای قرمز و نوارهای چسبیده شروع می شود که در نهایت با بابا لنگ دراز ( آقای جان اسمیت ) ازدواج می کند …

خلاصه رمان صوتی بابا لنگ دراز

این رمان به دلیل نامه محور بودن ، نیاز به خوانش تمام و کمال دارد و آنچه که ما در این مقاله به عنوان خلاصه ی کتاب آورده ایم صرفا اشاره به روند داستان است و نمی تواند آنچنان که باید و شاید داستان را در اختیار شما بگذارد و چند نامه از اولین شروع نامه نگاری های جودی را برایتان اورده ایم :

اولین نامه ی وی در 24 سپتامبر برای بابا لنگ دراز فرستاده می شود : ” نامه نوشتن به کسی که انسان ندیده و نمی‎شناسد کمی خنده دار است، اصلاً برای من نامه نوشتن خیلی کار عجیب و غریبی محسوب می شود و دور از انتظار است. آخر هر چقدر فکر می کنم می بینم که من کسی را نداشتم که برایش نامه بنویسم بنابراین اگر نامه‌های من درجه یک نیست امیدوارم ببخشید. من همه عمر تنها بوده‎ام، ناگهان یک نفر پیدا شده که نسبت به من و سرنوشت آینده من اظهار علاقه کرده است و از همه مهم تر آنکه فرصتی را برای من فراهم کرده است که درس بخوانم و آدم مهمی شوم. لذا من تمام این تابستان راجع به شما فکر کرده‌ ام .

شاید باورتان نشود اما فکر می‎کنم خانواده‎ای پیدا کرده‎ام. حالا نمی‎دانم شما را چه خطاب کنم، چون هیچ اطلاعی از شما ندارم. ولی آنچه مسلم است شما پاهای درازی دارید و من تصمیم گرفته ام، شما را بابالنگ دراز خطاب کنم، امیدوارم به شما برنخورد، این شوخی بین ما دو نفر خواهد بود و به مادام لیپت هم نخواهیم گفت. این نخستین نامه ای بود که جودی ابوت برای بابا لنگ دراز نوشت و طبق قراری هم که داشتتند ، قرار بود که نامه ها به هیچ وجه جوابی هم در پی نداشته باشد.

دومین نامه ای که از وی به دست بابا لنگ دراز رسیده است ، نامه ای است که در یک اکتبر ارسال شده است. در این نامه اینطور نوشته شده است که : بابالنگ دراز عزیز من عاشق دانشکده هستم و بیش از همه عاشق شما که مرا به دانشکده فرستادید، آنقدر خوشحالم که از شدت هیجان خوابم نمی برد … شما نمی دانید اینجا با پرورشگاه «ژان گریر» چقدر فرق دارد. دلم برای دخترانی که نمی‎توانند به این دانشکده بیایند می‎سوزد.

سومین نامه ی جودی ابوت ، در تاریخ 10 اکتبر برای بابا لنگ دراز فرستاده می شود. شاید بپرسید که هنوز یک ماه نشده است که نامه ی دوم برای بابا لنگ دراز ارسال می شود اما جودی از وقتی که احساس خوبی به نامه نوشتن پیدا می کند ، سعی می کند که به طرق مختلف نامه های بسیاری را برای بابا لنگ دراز بنویسد.

در این نامه جودی از زندگی اش و از کلاس و دوستانش برای او می گوید و …

این رمان جزو صد رمان برتر جهان است و همه با انیمیشن در چند دهه خاطره داریم


اطلاعات کتاب صوتی بابا لنگ دراز

نام کتاب صوتی : بابا لنگ دراز
نویسنده کتاب : جین وبستر
گوینده کتاب : سمانه مبلغ حسینی
سطح کتاب : 2:19:22

دانلود کتاب صوتی بابا لنگ دراز

با عضویت در کانال تلگرام ، سوپرایز های بهتری دریافت کنید
اگر شما نویسنده این رمان هستید، میتوانید درخواست حذف ارسال کنید

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن