رمان پلیسیرمان طنزرمان عاشقانه

دانلود رمان قصه دلدادگی

دانلود رمان قصه دلدادگی اثر پریسا اسدی

رمان قصه دلدادگی
رمان قصه دلدادگی

دانلود رمان قصه دلدادگی اثر پریسا اسدی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم

داستان دختری به نام ترلان مهرابی هست که به دلایلی ناچار میشه بره منزل خاله دامادشون صدرا در شیراز ، از قدر نوه خاله دامادشون هم برای کاری از خارج کشور به ایران میاد و در دنباله داستان اتفاقاتی براشون رخ میده که خوندنش خالی از لطف نیست …

خلاصه رمان قصه دلدادگی

چمدانم رو توی دستم گرفتم و به سنگینیش توجه‌ای نکردم … از ترمینال تا اینجا با فکرای جور واجوری که توی سرم بود دست و پنجه نرم کردم ، آخه چرا من؟ مگه نمی‌شد من رو هم با خودشون ببرن؟! می‌دونم توی زندگی خواهرم اضافی بودم ، اون بیچاره چه گناهی کرده بود که باید من بی‌پناه رو توی خونه‌اش نگه می‌داشت؟ خودش هم ناراحت بود که من نمی‌تونم باهاشون برم.

آقا صدرا شوهر خواهرم هر کاری کرد اما از شرکتشون قبول نکردن که منم همراهشون به ایتالیا برم … بنابراین بیچاره خواهرم با کلی شرمندگی و ناراحتی به من گفت که باید بیام شیراز پیش خاله‌ی مامان صدرا که اصلا هم تا حالا ندیده بودمش … هر چی به تارا اصرار کردم تا وقتی که برمی‌گردن بذاره بمونم خونه‌شون ، قبول نکرد و گفت : نمی‌خوام با کلی دلشوره و نگرانی راهی دیار غربت بشم .

آقا صدرا هم با حرفش موافقت کرد و گفت: با اینجا موندنت ما بیشتر نگرانت می‌شیم و شرمنده ایم از اینکه نتونستیم با خودمون ببریمت.برو پیش خاله مامانم، زن خیلی خوبیه! می‌دونم اگه پیش اون باشی اصلا دلتنگ ماها نمیشی.اونقدر باهات گرم می‌گیره و شوخی می‌کنه که اصلا لحظه‌ای هم یاد ما نمیفتی.درسته الان پیش خودت میگی پیرزن رو چه به شوخی؟! اما باید ببینیش تا حرف من رو تایید کنی!

بالاخره با کلی اصرار تارا و صدرا راضی شدم راهی شیراز بشم …خونه ی یه غریبه ی آشنا که ایل و تبارشون همگی خان بودن ؛ البته از جانب شوهرش! یه تاکسی دربستی گرفتم و آدرسی که صدرا داده بود رو دادم … راننده تاکسی تو آینه نگاهی بهم انداخت و آدرس رو گرفت …


اطلاعات رمان قصه دلدادگی

نام رمان : قصه دلدادگی
نویسنده رمان : پریسا اسدی
ژانر رمان : پلیسی , عاشقانه , طنز
سطح رمان : متوسط
ویراستاران : تیم رمان بوک
تعداد صفحه : 291
با عضویت در کانال تلگرام ، سوپرایز های بهتری دریافت کنید
اگر شما نویسنده این رمان هستید، میتوانید درخواست حذف ارسال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن