رمان اجتماعیرمان عاشقانه

رمان نقره

دانلود رمان نقره اثر آنید۸۰۸۰

رمان نقره
رمان نقره

دانلود رمان نقره اثر آنید۸۰۸۰ با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا نسخه کامل با ویرایش جدید و لینک مستقیم رایگان

هم اکنون این داستان، در مورد دختری به نام نقرست که از طریق یک دوست مشترک به نام میترا با عطرین که یه دختر مهربون و شیطون است آشنا میشود، آشناییش با عطرین و خانواده اش و البته برادر عطرین مسیح راد فصل جدید و پرهیجانی را برایش رقم میزند، همه چیز بعد از یک سال ظاهرا حل شده بود، که مرگ ناگهانی پدر و مادر نقره همه ی معادلات را بهم میزند …

خلاصه رمان نقره

به محض اینکه نگاهم را از او گرفتم کت و شلوار خوش دوخت توسی نظرم را جلب کرد … بی معطلی همان را از رگال جدا کردم و به سمت فروشنده رفتم و گفتم: همین رو میخوام …متوجه نگاهه خیره ی فروشنده شدم … وقتی متوجه نگاهه پرسشگرم شد با تعجب گفت: یعنی نمی خواین پروش کنین؟ … با بی تفاوتی درحالیکه کیف پولم را از کیف دستی ام خارج میکردم گفتم: نه میدونم اندازمه پس نیازی به پرو نیست!

ولی … وقتی نگاهه سردم را دید از گفتن ادامه حرفش پشیمان شد و با چاپلوسی درحالیکه لباس را در کیسه خرید قرار میداد گفت: هرچند حق دارین این لباس برای شما تن خورش فوق العادس! … از گستاخی اش عصبی شدم مخصوصا از نگاهه هیز اخرش ولی به روی خودم نیاوردم و پول را بر روی میزش گذاشتم و بدون کوچکترین حرفی همراه با مهسا از بوتیک خارج شدیم.

در حاله خروج از مرکز خرید بودیم که متوجه میترا دوست و همکلاسی دبیرستانم شدم که همراه با دوستش به سمتمان می امدند و از همان فاصله زیاد هم میتوانستم متوجه نیش شل و نگاهه خیره و نخ دادن های میترا به هر پسری که از کنارش رد میشد شوم …

طبق روال ما در آخر هر رمان رایگان توضیح کوتاهی برای شما ارائه می دهیم، رمان های آنید۸۰۸۰ جزو رمان های عاشقانه دیگری است که این روزها غوغا کرده و سایت رمان ما رایگان پیشکش حضورتان میکند.


اطلاعات رمان نقره

نام رمان : نقره
نویسنده رمان : آنید۸۰۸۰
ژانر رمان : عاشقانه , اجتماعی
سطح رمان : متوسط
ویراستاران : تیم سایت رمان بوک
تعداد صفحه : 1222
با عضویت در کانال تلگرام ، سوپرایز های بهتری دریافت کنید
اگر شما نویسنده این رمان هستید، میتوانید درخواست حذف ارسال کنید
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن