رمان جناییرمان عاشقانهرمان هیجانی

رمان پیک

دانلود رمان پیک از فاطمه اشکو و رویا رستمی

رمان پیک
رمان پیک

دانلود رمان پیک از فاطمه اشکو و رویا رستمی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم رایگان

رمان ویژه امروز داستان خلافکاری به نام چاووش است که خواهرش به وسیله ی رقیبش کشته میشود و برای انتقام از مانلی که خدمتکار خونه اش می باشد و همه فکر می کنند او خواهر چاووش را کشته استفاده می کند، ولی در حقیقت چاووش او در اختیار می گیرد تا رقیبش را از پا بیندازد، اما چه اتفاقاتی ما بین او و مانلی رخ می دهد …

خلاصه رمان پیک

موبایلش را از روی میز برداشت و از اتاق بیرون رفت … هوا گرگ و میش بود … دلش آرامشی از جنس خانه و امنیتی از جنس تخت خواب خودش می خواست … به فری پیامی فرستاد که “به خانه می رود” و سوار ماشینش شد … کمربندش را بسته و دنده اش را تنظیم کرد … فشاری به پدال گاز داد و ماشین از جا کند … آهنگ غمگینی که از پخش ماشینش طنین انداز شده بود را خفه کرد و سرعتش را پایین آورد … ویبره ی موبایلش را با لمس دست هایش ساکت کرد و جواب زنگ فوری اش را داد:

ساعت پنج صبح زنگ میزنی، حتمی کار مهمی داری! … بار تو پلیس راه گیر افتاده! … نگذاشت مرد حرفش را تمام کند، غرید: پس تو چه غلطی می کردی؟ … اخم کرد … دستش مشت شد … تا خرخره ریختم تو شکمت، سری تو سرا در آوردی که حالا بشینی و برام قصه ی هرشبه ی ننه اتو بگی؟! … ماشین را به باند سوم کشاند و صدایش را بالا برد: با تحکیم غرید: تا میرسم ، بار آزاد شده باشه!

قطع کرد و حتی فرصت نداد مرد نفس بکشد … آنقدر عصبانی بود که نفهمید کی رسید … فوری از ماشین پیاده شد و درش را محکم به هم کوباند … دستی به پیشانی عرق کرده اش کشید و وارد گاراژ شد … چراغ گاراژ روشن بود … پس بیدار بود … دست های مشت شده اش را در کتش فرو کرد تا عصبانی و ضعیف به نظر نیاید … با پا ضربه ای به در آهنی زد: بیا بیرون!

به ثانیه نکشیده در باز شد … نمیخواست با او دست به یقه شود … بالاخره سنی و سالی از او گذشته بود … احترام بزرگتر کوچکی حالیش بود ولی … ولی باز هم نتوانست …

توجه: فایل در حال ویرایش…


اطلاعات رمان پیک

نام رمان : پیک
نویسنده رمان : فاطمه اشکو و رویا رستمی
ژانر رمان : عاشقانه , اجتماعی , جنایی
سطح رمان : متوسط
ویراستاران : تیم رمان بوک
تعداد صفحه : 483
لینک دانلود این رمان به درخواست کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه حذف شده است !
لینک دانلود این رمان به درخواست کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه حذف شده است !
با عضویت در کانال تلگرام ، سوپرایز های بهتری دریافت کنید
اگر شما نویسنده این رمان هستید، میتوانید درخواست حذف ارسال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن