رمان خارجیرمان عاشقانه

رمان کتی سوزان ام کولیج

دانلود رمان کتی اثر سوزان ام کولیج

رمان کتی
رمان کتی

دانلود رمان کتی اثر سوزان ام کولیج با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم رایگان

از لابراتوار شیمی اومدم بیرون و مانتوی سفید رنگی که همیشه تو لابراتوار باید تنمون می کردیم رو در اوردم گرفتم دستم و به طرف خانه هم جوار که کمد وسایلم بود راه افتادم ، دستمو گذاشتم رو جیب شلوار جینم و موبایلمو لمس کردم ، اما مطمئن بودم هیچ خبری نبود ای نداشتم ، هنوزم عادت نکرده بودم که دیگه وقتی کلاسم تماس از دست رفته یا پیغام صوتی ندارم و شبه و راهروها و ١٠ تموم می شه نباید منتظر هیچ پیغامی ازش باشم ، ساعت حدود کلاسا خلوته خلوت بودن …

خلاصه رمان کتی

رسیدم به راه پله های قدیمی و چوبی … این ساختمون دانشگاه جزو ساختمونهای فوق العاده قدیمی و کلاسیک شهر بود! …تا حدودی شبیه موزه … خصوصا با میلادی که به ۶٠ تا ۴٠ عکس های سیاه و سفید دانشجوهای فارق التحصیل بین دهه ی دیوارای راهرو بود!

این ذهنیت رو بیشتر تداعی می کرد که داری تو موزه قدم می زنی! … البته هرچند که نشانه های زیادی از قرن بیست و یک مثل دستگاههای پرینت و فتوکپی و ماشین های خودپرداز پول تو راهرو سریع یادت مینداخت که کجایی! … بالاخره به در خروجی رسیدم … تازه یادم افتاد locker کاپشنم تو کمدمه و مجبورم این چند قدم فاصله ی بین دو تا ساختمونو قندیل ببندم!

آستینای پلیورمو کشیدم پایینو کلمم فرو بردم تو یقه ام و نفسمو حبس کردم که می خواستم شیرجه بزنم تو آب …

مهم: این رمان طبق آماری که از کاربران سایت رمان بوک گرفته شده، مناسب انتشار نبود و لینک های دانلود حذف می شوند، تقاضا داریم به دیگر صفحات سایت مراجعه کرده و بهترین رمان ها را مناسب فرهنگ و ارزش های جمهوری اسلامی ایران مطالعه و دانلود رایگان رمان داشته باشید، تشکر.


اطلاعات رمان کتی

نام رمان : کتی
نویسنده رمان : سوزان ام کولیج
ژانر رمان : عاشقانه
سطح رمان : متوسط
ویراستاران : تیم رمان بوک
تعداد صفحه : 290
با عضویت در کانال تلگرام ، سوپرایز های بهتری دریافت کنید
اگر شما نویسنده این رمان هستید، میتوانید درخواست حذف ارسال کنید

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن